Розвиток туризму - Відпочинок у Франції Зараз у будь-якого серед нас є шанс скоро і що ж до дешевого відправитися відпочивати в хоч який час у всяку точку планети.
І тут, врешті-решт, як скоро заслужена відпустка вже не за горами виникає одвічний вопросец: куди поїхати на відпочинок? Номером один в списку романтичних держав Європи була і залишається Франція. Як прийнято говорити, «побачити Париж і померти».
Вмирати від нас ніхто не просить, хоча ось знати якісь епізоди, щоб у відсутності гіркуватих пригод потрапити в країну 3-х мушкетерів напевно не нашкодить. ca прагне повідати про тих головних вопросцах, коїе цікавлять туристів при подорожі відпочивати до Франції.

Франція хоч і може показатися на перший погляд не дуже великою за об’ємом, хоча атмосферні умови там самі різні: від помітного сонця Блакитного берега, до трохи нахмуреного клімату Бретані, хоча в цілому клімат невеликої. Крайнощів французький клімат також не вважає за краще, в нім зрідка трапляються якісь раптові конфігурації.
Хоча новинні зведення не так років, що давно відбулися, як скоро вся Франція мучилася від неймовірної парилки, досить яскраво демонструють, що з хоч якого правила є власні виключення, і відмінно б готуватися до хоч яким нежданностям.

Середня температура липня від +25 до +30, січня - від 0 до -3. А на корсіці літо задоволене печеня (з травня по жовтень традиційно не менше +21) і фаворитні місяці для відпочинку на даному півострові Франції - травень-червень або вересень - жовтень.

Франція вважається державою Шенгенської угоди, тому для заїзду неодмінно необхідно мати візу встановленого еталону. Для дизайну візи для подорожі до Франції вам потрібно стане дати 1 з 2-ух документів.


Tags: , , , , , ,

Розвиток туризму


Схожі записи