Розвиток туризму - Відпочинок на Кіпрі Якщо ви стомилися від неголосної краси батьківщини і охото що-небудь помітного і незвичайного, вам повністю підійде відпочинок на Кіпрі. Він, знаходячись між Європою, Азією і Африкою, ввібрав в себе самі різні культури і звичаї даних континентів.
Адже там у вас з’явиться можливість відчути атмосферу безтурботного невеликого свята і фактично відпочити від незмінного жаху за власне життя і гаманець, оскільки рівень злочинності такий низький, що можливо заявити, що її фактично немає. Не півострів, а притча, в якій може бути все. Хоча як туди потрапити і що необхідно знати, щоб не сісти в калошу в самому сердечко середземномор’я?

Клімат Кіпру не розрізняється особливою різкістю, як і середземноморський клімат вообщем. Від +25 до +35 - рядова температура літом. Адже зиму важко іменувати взимку в нашому розумінні, вона тепла і м’яка з середньодобовою температурою від +17 до +19. Літом нерідкі засухи, а з грудня по лютий традиційні досить опадів.
Оскільки клімат теплий і м’який, зрідка як скоро купальний сезон на Кіпрі не трапляється і взимку і літом. Найбільш приємним часом для відпочинку на Кіпрі стануть місяця квітень, травень, вересень і жовтень.

Звичайна віза на Кіпр не просить особливих документів. Все як постійно для всіх держав: анкета на британському, фото, працюючий закордонний паспорт (+ ксерокопія його 1 сторіночки), старенькиє закордонного паспорта, броня готелю або запрошення.

А крім того при вивозі діток у відсутності опікунів або з одним опікуном - довіреність на малюка. Хоча, в будь-якій країні не у відсутності власних «родзинок», коїе час від часу досить затьмарюють нам життя.


Tags: , , , , , ,

Розвиток туризму


Схожі записи